AIM
3 Sholudenka st., office 310 04116 Kyiv, Ukraine
+380442909435 info@aimarketing.info
Дослідження індустріальних ринків
Вирішення управлінських проблем Топ-менеджменту з використанням сучасних Big Data технологій
Трансфертне Ціноутворення та Контрольовані Операції
Консультуємо, готуємо документацію для податкової та гарантуємо пожиттєвий супровід
Маркетингова стратегія та супровід для B2B
Ефективний маркетинг з відповідальністю за результат
AIM у цифрах

17

Унікальних послуг

12

Вивчених галузей

200

Клієнтів по всьому світу

2500

Завершених проектів

Послуги
 
Маркетингова стратегія

 
Розширена аналітика

 
Персонал

 
Контакт-центр

 
Маркетингова IT-розробка

 
Трансфертне ціноутворення

 
Маркетингові дослідження

 
Академія

Отправьте нам запрос!
Находите партнеров в различных уголках мира. Знакомства - это всегда обмен идеями и новые возможности. Мы готовы предложить вам техническую, маркетинговую и другую необходимую проектную поддержку в сферах наших компетенций. Чтобы стать нашим партнером, пришлите запрос, и мы обязательно с вами свяжемся.

Контакти
Центральный офис

Kyiv 04116 Ukraine
3 Sholudenko st., office 310
Контакт центр

Kyiv 04116 Ukraine
123, Peremogy Avenue, office 321
 
Відгуки наших клієнтів
 
BOSCH

Ми співпрацювали з Агентством Індустріального Маркетингу по проекту з оцінки лояльності наших клієнтів. Ми цінуємо високий професіоналізм, своєчасність надання даних та іноваційний підхід до проведення дослідження. Команда АІМ забезпечує клієнтів надійними даними та відповідально ставиться до своїх обов’язків.
HENKEL

Результати дослідження, що надаються Агентством Індустріального Маркетингу, використовуються для аналізу відповідних ринкових сегментів та прийняття управлінських рішень. Ми цінуємо надійність наданих даних та високий рівень компетентності і відповідальності фахівців АІМ.
ARISTON

Глибока спеціалізація в дослідженнях індустріальних ринків (особливо ринку опалювального обладнання) — основна причина, чому ми обрали Агентство Індустріального Маркетингу в якості постачальника щоквартальних індустріальних даних. Ми цінуємо їх зручний формат подачі даних та своєчасність.
VEKA

Дані, які ми отримуємо від АІМ, дозволяють нам відслідковувати динаміку та ринкові тренди скляної галузі та вимірювати лояльність наших покупців. Зручна форма звітності дозволяє легко отримувати необхідну інформацію та відбирати тренди для подальшого незалежного аналізу.
CERSANIT

Дані, які ми отримуємо від АІМ, дають нам можливість візуалізувати ситуацію у різноманітних сегментах та по різних продуктах, оцінювати наше ринкове положення та приймати стратегічні рішення. Ми також відмічаємо високу якість інформації, яку надає АІМ, дотримання стислих термінів та швидке реагування на корективи, що вносяться в процесі підготовки даних.

Оцените страницу
5